Słowacja-Sylwester.pl
Zasady rezerwacji

Zamówienie oferty
Aby dokonać rezerwacji pobytu drogą elektroniczną, prosimy wypełnić formularz jaki pojawi się po kliknięciu przycisku `Wstępna rezerwacja`. Używając formularza mogą też Państwo zadać pytanie; my na nie odpowiemy, ułatwiając Państwu podjęcie decyzji o zakupie. Wysłanie rezerwacji lub zapytania nie wiąże się z żadnymi kosztami.

Potwierdzenie miejsc
Po otrzymaniu maila z danymi dotyczącymi oferty, którą są Państwo zainteresowani nasz konsultant skontaktuje się z Państwem drogą mailową lub telefoniczną - potwierdzi dostępność miejsc, obliczy całkowitą cenę, poda termin/godzinę ważności rezerwacji wstępnej (jeżeli będzie taka możliwość) i przedstawi szczegóły dotyczące zawarcia umowy.

Podpisanie umowy i dokonanie płatności   
Po potwierdzeniu chęci udziału w imprezie przesłana zostanie (mailem lub faksem) do Państwa wypełniona „Umowa-zgłoszenie” wraz warunkami uczestnictwa. Prosimy o dokładne zapoznanie się z dokumentami, sprawdzenie poprawności danych zawartych w umowie ( i ewentualnie ich korektę), a następnie odesłanie podpisanej umowy wraz z dowodem wpłaty (zaliczki lub całości) faksem na numer: 32 74 74 756 lub po zeskanowaniu mailem na adres: rezerwacje@slowacja-sylwester.pl. Potwierdzenie wpłaty jest równoznaczne z zakończeniem rezerwacji i dokonaniem sprzedaży.

Warunki płatności
1. Przy podpisaniu „Umowy-zgłoszenia” prosimy o wpłatę zaliczki w wysokości 40 % ceny imprezy. Pozostała należność winna być wpłacona nie później niż 30 przed datą rozpoczęcia imprezy.
2. Jeżeli zgłoszenie następuje na 30 dni i mniej od daty rozpoczęcia imprezy, prosimy o wpłatę całości należności za pobyt.
3. Na życzenie klienta terminy płatności i kwoty zaliczek mogą być ustalane indywidualnie.
4. Prosimy o przestrzeganie ustalonych z naszym konsultantem terminów płatności. Brak wymagalnych wpłat w oznaczonych terminach może spowodować skreślenie z listy uczestników z konsekwencjami podanymi w warunkach uczestnictwa organizatora.

Forma płatności
1. Wpłat w PLN prosimy dokonywać przelewem bankowym lub gotówką w dowolnym oddziale:
PKO BP na konto: 22 1020 2368 0000 2802 0341 2426
2. Wpłat w EUR prosimy dokonywać przelewem bankowym lub gotówką w dowolnym oddziale:
Alior Banku na konto: 29 2490 0005 0000 4600 3464 3551
3. Dla przelewów z zagranicy w EUR
Alior Bank: PL29249000050000460034643551
Swift: ALBPPLPW
4. W naszych serwisach internetowych przy pomocy bezpiecznego i szyfrowanego połączenia z elektronicznym systemem płatności e-Card można dokonać płatności również kartą kredytową.
5. Gotówką w naszym biurze lub biurze agencyjnym.

Dostarczenie dokumentów podróży
Po dokonaniu pełnej wpłaty należności wyślemy Państwu mailem lub faksem wszelkie dokumenty niezbędne do odbycia podróży. W przypadku:
imprezy autokarowej otrzymają Państwo potwierdzenie rezerwacji, na podstawie którego pilot wycieczki wskaże zarezerwowane dla Państwa miejsca w autokarze
imprezy z dojazdem własnym otrzymają Państwo:
- skierowanie – voucher, na podstawie którego zostaną Państwo zakwaterowani w danym obiekcie,
- nr polisy ubezpieczeniowej KL i NNW wraz z warunkami ubezpieczenia (nie dotyczy pobytów w Polsce)
- mapkę

 


Warning: require_once(/home/wtomczyk/ftp/kocham-wakacje/STATY/crawltrack.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /slowacja-sylwester/index.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/home/wtomczyk/ftp/kocham-wakacje/STATY/crawltrack.php' (include_path='.:/:/usr/local/php5/lib/pear') in /slowacja-sylwester/index.php on line 64